Je to krok vpred, je to nový impulz, je to životný plán. Nové bývanie je rozhodnutie, ktoré plní Vaše sny a dáva základ pre budúcnosť. Nerobte ústupky, doprajte si nadštandard. Doprajte si všetko, po čom ste vždy túžili a rozhodnite sa pre nové bývanie v nadčasovom obytnom komplexe. Predstavujeme Vám nové byty Cisárky.

 

Nadštandardné bývanie Cisárky Sereď

Byty Cisársky Sereď sú developerským projektom v novej obytnej zóne, ktorá sa nachádza medzi Sereďou a časťou Horný Čepeň. Projekt pozostáva zo štyroch bytových domov s celkovým počtom až 108 bytov. Nový developerský projekt ponúka byty na piatich podlažiach a každý zo štyroch bytových objektov zahŕňa jedno až štvorizbové byty.

V čom sa byty v novostavbe Cisárky odlišujú od iných bytov? Sú priestranné, moderné a presvetlené. Jedinečný benefit prichádza v obrovskej dávke denného svetla, čo umožňuje komfortné bývanie s unikátnou atmosférou. Ďalším lákadlom sú priestranné balkóny a terasy.

Okrem toho projekt ponúka 72 garážových miest a 78 vonkajších parkovacích státí, a teda starosti s parkovaním môžete ponechať v minulosti.

 

Moderná a exkluzívna lokalita

Bytové domy Cisárky vyrastajú v novej exkluzívnej lokalite len na skok od mesta Sereď. Cieľom nového projektu je vytvoriť modernú obytnú zónu s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta. Byty sú od centra mesta Sereď vzdialené iba 3 minúty autom. Lokalita sa môže pochváliť krásnou okolitou prírodou, ktorej súčasťou je rekreačná zóna aj s cyklotrasou. Bicyklom po cyklistickom chodníku sa do centra mesta dostanete za pár minút a zároveň si doprajete športovú aktivitu na čerstvom vzduchu.

Výsadou novovybudovanej obytnej zóny Cisárky je tiché prostredie, výborná pešia dostupnosť do mesta a blízke napojenie sa na diaľnice s krajskými mestami Trnava a Nitra.

Cisárky sú správnou voľbou pre mladé rodiny i pre všetkých, ktorí hľadajú komfortné a moderné bývanie bez ústupkov.

Vyberte si Váš nový byt v Cisárkach
Pozrieť ponuku
Menu
+421 905 283 041 Napíšte nám