Čoraz viac mladých rodín hľadá bývanie mimo ruchu veľkomesta. Zameriavajú sa na novostavby v tichých lokalitách s modernou vybavenosťou a príjemným prostredím. Zároveň si radi doprajú komfort lokality s výbornou dostupnosťou ku krajským mestám či k nášmu hlavnému mestu Bratislava. Nová obytná zóna na periférii Serede nesie meno Cisárky a ponúka pre budúcich obyvateľov moderné bývanie v bytových domoch, tiché rodinné prostredie a blízky kontakt s prírodou.

 

Moderné, tiché a rodinné bývanie

Nový obytný komplex Cisárky sa nachádza medzi Sereďou a časťou Horný Čepeň. Lokalita prezývaná aj Stredný Čepeň ponúka nadštandardné bývanie v bytových domoch. Cieľom novej výstavby je vytvoriť novú exkluzívnu obytnú zónu pre každého, kto hľadá bývanie v novostavbe v dostupne výhodnej lokalite. Postupne pribudne občianska vybavenosť a v blízkosti sa bude nachádzať aj nové nákupné centrum. Práve teraz máte možnosť zamerať sa na nové priestranné a presvetlené byty v developerskom projekte Cisárky, ktoré čoskoro v novej lokalite pribudne.

 

Výhodná lokalita a bezproblémová dostupnosť

Obytná zóna Cisárky je od centra mesta Sereď vzdialená len tri minúty autom.  Zo Serede sa behom pár minút napojíte na rýchlostnú cestu R1 a teda dochádzanie do vzdialenejších miest alebo do Bratislavy nie je žiadny problém. Mesto Galanta je od Serede vzdialené 15 km, Trnava 20 km a Bratislava 60 km. Lokalita je situovaná v bezprostrednej blízkosti k Amazonu, čo dochádzanie za prácou maximálne zjednodušuje.

Bývanie v tejto novej lokalite prináša blízky kontakt s okolitou prírodou. V blízkosti sa nachádza rieka Váh a tiež malebné jazero Koleno, kam sa môžete vydať na každodenné prechádzky. Vychutnať si rovnako môžete okolitú zeleň, ktorú štvrť ponúka. Okolie je ako stvorené pre šport na čerstvom vzduchu, cyklistiku, vodné športy alebo rybačky.

 

Predpredaj nových bytov Cisárky Sereď

Ak hľadáte nový byt v blízkosti centra mesta Sereď a zároveň len na skok od prírody, obytná zóna Cisárky stojí za Vašu pozornosť. Práve prebieha predpredaj nových bytov v developerskom projekte Cisárky Sereď, ktorých výstavbu realizuje spoločnosť Stavflex s.r.o. Predpredaj bytov cez exkluzívneho predajcu LEVEL REAL trvá až do konca leta! Vyplňte kontaktný formulár, vyberte si z ponuky a tešte sa na nové, moderné a nadštandardné bývanie v lokalite Cisárky.

Vyberte si Váš nový byt v Cisárkach
Pozrieť ponuku
Menu
+421 905 283 041 Napíšte nám